тел.: (0432) 69-22-87
моб.: (067) 51-44-744Україна, м. Вінниця
вул. Червоноармійська, 14

Рубрика Персона / Елон Маск - феномен сучасності

Елон Маск народився в Преторії, ПАР, в сім'ї канадського дієтолога і моделі Маї Маск і африканського інженера британського походження Еролла Маска. З ранніх років Елон виявляв цікавість до двох сфер, які стали його пристрастю на все життя: програмування та бізнес.

 У 12 років він не лише навчився програмувати і створив відеогру Blaster, але й навіть успішно продав її за 500 доларів і спробував поставити на конвеєр розробку комп'ютерних ігор-аркад. Коли влада попросила підпис повнолітнього родича, Маску довелося звернути свій маленький бізнес, але незабаром йому вдалося-таки запрацювати: він зробив ставку на акції однієї фармацевтичної компанії і отримав непогані відсотки.

У 17 років Маськ вирішив поїхати вчитися до Канади і отримав канадське громадянство по праву крові. Однією з головних причин переїзду було ще і те, що він хотів уникнути обов'язкової військової служби в ПАР, оскільки до 1988 року в країні все ще проводилася політика апартеїду. Переїхавши до Канади, Маск зрозумів, що йому доведеться перебиратися в США: там були значно більше можливостей для технологічного бізнесу. Після двох років навчання в Канаді, Маск перевівся в Університет Пенсільванії, де і отримав звання бакалавра відразу по двох спеціальностях: фізика і економіка. У 1995 році Елон Маск переїхав до Каліфорнії, щоб отримати ступінь доктора наук, але не прошло і тижня навчання в університеті Стенфордськом, як він вирішив зайнятися бізнесом, побачивши, як багато довкола перспективних інтернет-стартапів.

Капітал Елона Маска на перший серйозний бізнес-проект був всього $2 000. Його головною перевагою перед іншими молодими бізнесменами стала дивна працездатність: він був готовий працювати по 80–100 годин в тиждень. У 1995 році Маск разом зі своїм братом Кимбалом заснували Zip2 — компанію, яка створювала програмне забезпечення, що дає можливість новинним виданням розміщувати контент в інтернеті і пропонувати клієнтам додаткові платні сервіси. Уклавши контракти з The New York Times і Chicago Tribune, брати Маск без зусиль залучили інвестора — венчурну компанію Mohr Davidow Ventures.

Після підписання договору доля Маска знизилася до 7 %, а інвестор — відомий бізнесмен Річард Соркин — почав планувати вигідний продаж компанії третім особам. У 1998 році Елон переконав раду директорів відкласти операцію і показав, що потенціал зростання компанії ще не вичерпаний. Корпоративне протистояння привело до звільнення Соркина, але через рік запобігти операції з Compaq вже не удалося: Zip2 була продана за $304 млн. Не дивлячись на те що в своїх 28 років Маск став мільйонером, він не вважав, що добився успіху. У 1999 році він створив компанію X.com, яка через рік злилася з Confinity. Цій фірмі належав Paypal — оператор електронних грошей, який опісля два роки після створення був куплений компанією ebay за $1,5 млрд. Це зробило Елона Маска мільярдером і дало йому можливість з віртуального бізнесу перейти в сферу створення високотехнологічного матеріального продукту.

Вклавши більше за $100 млн в створення ракетобудівельної компанії, Элон Маск сподівався довести, що майбутнє за приватними, а не державними космічними проектами, і внести економічну ефективність в інженерні рішення. Йому вдалося добитися поставленої мети, і вже в 2006 році пройшли перші випробування ракети Falcon 1, а після декількох спроб на орбіту був запущений малазійський супутник. Результатом перших успіхів став контракт SpaceX з NASA на суму $1, 6 млрд. Нещодавно SpaceX зробила запуск нової ракети - Falcon 9 Reusable.

У 2004 році Маск вклав в серійне виробництво електромобілів Tesla $70 млн особистих коштів, після чого в проект інвестували засновники Google Ларри Пейдж і Сергій Брин, і загальна сума притягнених коштів досягла $100 млн. Незважаючи на труднощі в 2007 році, коли виявилось, що автомобіль коштуватиме в два рази більше, ніж передбачалося спочатку, Маск зменшив собівартість одиниця продукція, і тепер капіталізація Tesla Motors наближається до $18 млрд на біржа NASDAQ.

Маск змусив людей повірити, що революції можливі у вкрай консервативних галузях: космічній індустрії, автомобілебудуванні і альтернативній енергетиці. Він переконав інвесторів, які вважали, що в основі стартапа повинні лежати прості практичні завдання, а не глобальні місії, і молодих підприємців, які мріяли створити новий Google, або хоч би продати своє дітище тому ж Google за кругленьку суму. Маск упевнений, що істинні інновації - це не поліпшення існуючих технологій, а створення чогось принципово нового. Перші вдалі інтернет-проекти стали для Маска лише засобом в реалізації глобальніших планів : він поставив мету в корені перетворити людство.

Індивідуальне Навчання

Індивідуальні заняття – це чудовий вихід для тих, хто бажає удосконалити свої знання іноземної мови, або ж кому потрібно швидко отримати певний рівень, чи поглибити знання іноземної мови у тій чи іншій сфері, для прикладу у медицині чи ІТ-сфері.
Вони ідеальний варіант, якщо у Вас гнучкий графік, або ж увесь день розписаний по хвилинах, а тому навчання в групі за розкладом Вам не підходить. Окрім цього, такі заняття мають декілька переваг:
+ темп та інтенсивність занять визначаєте саме Ви;
+ ви можете вибудувати індивідуальний гнучкий графік занять;
+ саме Ваші мовні навички будуть у центрі уваги;
+ швидкість досягнення результатів набагато вища.
+ напрям і сферу підготовки обираєте Ви самі;

Загалом, головною перевагою вивчення іноземної мови з викладачем є індивідуальний підхід, оскільки заняття проводиться для вас і тільки для вас.жуть, адже викладачеві буде важко бодай слово витягнути з Вас.

Групове Навчання

Групове заняття – це заняття вчителя та групи студентів від трьох осіб і більше.
Групове заняття, де правильно організована робота, надає всім учасникам можливості діяти, практикувати навички співробітництва, міжособистісного спілкування зокрема, володіння прийомами активного слухання, прийняття загального рішення, розв’язання протиріч. Викладач обов’язково враховує індивідуально-психологічні особливості студентів.
Групові заняття значною мірою відрізняються від індивідуальних. Серед переваг є те, що викладач отримує можливість раціонально розподілити час, допомагаючи студентам активно діяти при вирішенні навчальних проблем та ситуацій, також викладач витрачає менше часу на подолання труднощів з дисципліною студентів і третьою перевагою є те, що студенти, які мають досвід взаємонавчання, ставляться до викладача з більшою повагою, працюють із задоволенням, і при цьому підвищується рівень інтересу до навчання та пізнавальна мотивація.

Harvard Business Centre був започаткований у 2010 році як  підрозділ Harvard Language Club. Основна спеціалізація HBC це - викладання іноземних мов для корпоративних клієнтів і міжнародних компаній (напр. B2B).Сформувавши дружній та професійний колектив, ми заклали міцний фундамент в майбутнє компанії, а безцінний досвід набутий HBC за 5-річну історію дозволяє надавати послуги найвищої якості.

 

 

Ми пропонуємо:

- Сертифіковані програми навчання від Cambridge University Press,
  Oxford University Press, Pearson and Longman;
- Заняття з українськими викладачами з відповідним досвідом роботи і
  вищою філологічною освітою;
- Носії мови для студентів старших семестрів.

Ми Гарантуємо:

- Командний підхід в навчальному процесі: офіс-мененджер, координатор,
  викладач працюють в команді і забезпечують повний цикл надання послуг;
- Гнучкий графік проведення занять;
- Виїзд викладача в офіс компанії;
- Постійну модернізацію системи контролю якості навчання;
- Щомісячний звіт про результат навчання;
- Проведення проміжного тестування та випускного іспиту в кінці семестру;
- Надання сертифікату бізнес центру успішним студентам.

Беззаперечні Переваги

- Власна база оригінальних аудіо, відео матеріалів адаптованих для студентів;
- Тематичні презентації ;
- Додаткові матеріали для симуляції в класі реальних ситуацій з якими можуть зіштовхнутися працівники компанії;
- Інтерактивні навчальні ігри; - Адаптовані програми навчання з урахуванням потреб корпоративних клієнтів.

Harvard Ukraine в цифрах:

  • slide_foot_01.png
  • slide_foot_02.png
  • slide_foot_03.png

Заявка на навчання

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Business Centre вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Розробка та підтримка.