тел.: (0432) 69-22-87
моб.: (067) 51-44-744Україна, м. Вінниця
вул. Червоноармійська, 14

Хто такий топ-менеджер і чим він займається?

Менеджер - одна з найпоширеніших позицій на сучасному ринку праці. Проте нерідко цим словом, як привабливою обгорткою, прикривають посади звичайного продавця або комірника. Між тим, в загальноприйнятому розумінні, менеджер - це співробітник, в чиї обов'язки входить управління іншими службовцями компанії, або її ресурсами.

Топ-менеджер - ця збиральна назва для керівників вищої ланки, що здійснюють загальне керівництво великими підрозділами компаній. Він має неабиякі організаторські здібності і чималий досвід роботи, завдяки чому може ефективно організувати діяльність підлеглих йому фахівців.

Топ-менеджери несуть основну відповідальність за успіхи і невдачі компанії, в якій працюють. Їх зарплата зазвичай є однією з найбільш високих в компанії, проте основною мотивацією їх діяльності є досягнення поставлених цілей. Основною функцією топ-менеджменту є уміння управляти виробничими, фінансовими і людськими ресурсами.

Генеральний директор - ключова постать будь-якої компанії. Основними завданнями генерального директора є: збільшення прибутку підприємства; розвиток бізнесу і підвищення конкурентної здатності компанії на ринку; координація роботи усіх відділів компанії; забезпечення збереження і контроль за довіреними йому матеріальними цінностями, здійснення взаємодії з власниками бізнесу; проведення ділових переговорів з постачальниками і покупцями продукції; контроль за повнотою сплати податків і інше;

Фінансовий директор здійснює наступні функції: контроль і розподіл фінансових потоків підприємства, бере участь в складанні бізнес-планів, керує роботою бухгалтерії, здійснює економічне планування і проводить аналіз фінансового стану підприємства, враховує і оптимізує витрати звернення, знаходить можливості для залучення кредитних ресурсів, контролює повноту сплата податок і так далі;

Директор по розвитку бізнесу займається стратегічним розвитком компанії, знаходить перспективні напрями розвитку бізнесу і займається закриттям і реструктуризацією збиткових, відповідає за різні проекти у рамках поточного бізнесу;

Директор по маркетингу займається розробкою і впровадженням маркетингової стратегії підприємства, організацією і проведенням маркетингових досліджень нових ринків, виявленням потреб клієнтів і прогнозуванням їх змін, вивченням конкурентного середовища і " загроз" з боку товарів-замінників, створенням і просуванням нових продуктів, розробкою бренду компанії, розробкою стратегії позиціонування продукту, здійснює керівництво відділ маркетинг і реклама;

Комерційний директор відповідає за товарообіг в компанії, займається підвищенням рівня продажів, проводить переговори з ключовими покупцями компанії, готує комерційні пропозиції і укладає контракти, здійснює керівництво комерційним відділом, знаходить нові ринки збуту продукції, займається аналізом ринку, розробляє цінову політику підприємства, надає звітність директор підприємство;

Знайти висококваліфікованих топ-менеджерів не просто, іноді вони у відкриту не шукають роботу.

 

 

Індивідуальне Навчання

Індивідуальні заняття – це чудовий вихід для тих, хто бажає удосконалити свої знання іноземної мови, або ж кому потрібно швидко отримати певний рівень, чи поглибити знання іноземної мови у тій чи іншій сфері, для прикладу у медицині чи ІТ-сфері.
Вони ідеальний варіант, якщо у Вас гнучкий графік, або ж увесь день розписаний по хвилинах, а тому навчання в групі за розкладом Вам не підходить. Окрім цього, такі заняття мають декілька переваг:
+ темп та інтенсивність занять визначаєте саме Ви;
+ ви можете вибудувати індивідуальний гнучкий графік занять;
+ саме Ваші мовні навички будуть у центрі уваги;
+ швидкість досягнення результатів набагато вища.
+ напрям і сферу підготовки обираєте Ви самі;

Загалом, головною перевагою вивчення іноземної мови з викладачем є індивідуальний підхід, оскільки заняття проводиться для вас і тільки для вас.жуть, адже викладачеві буде важко бодай слово витягнути з Вас.

Групове Навчання

Групове заняття – це заняття вчителя та групи студентів від трьох осіб і більше.
Групове заняття, де правильно організована робота, надає всім учасникам можливості діяти, практикувати навички співробітництва, міжособистісного спілкування зокрема, володіння прийомами активного слухання, прийняття загального рішення, розв’язання протиріч. Викладач обов’язково враховує індивідуально-психологічні особливості студентів.
Групові заняття значною мірою відрізняються від індивідуальних. Серед переваг є те, що викладач отримує можливість раціонально розподілити час, допомагаючи студентам активно діяти при вирішенні навчальних проблем та ситуацій, також викладач витрачає менше часу на подолання труднощів з дисципліною студентів і третьою перевагою є те, що студенти, які мають досвід взаємонавчання, ставляться до викладача з більшою повагою, працюють із задоволенням, і при цьому підвищується рівень інтересу до навчання та пізнавальна мотивація.

Harvard Business Centre був започаткований у 2010 році як  підрозділ Harvard Language Club. Основна спеціалізація HBC це - викладання іноземних мов для корпоративних клієнтів і міжнародних компаній (напр. B2B).Сформувавши дружній та професійний колектив, ми заклали міцний фундамент в майбутнє компанії, а безцінний досвід набутий HBC за 5-річну історію дозволяє надавати послуги найвищої якості.

 

 

Ми пропонуємо:

- Сертифіковані програми навчання від Cambridge University Press,
  Oxford University Press, Pearson and Longman;
- Заняття з українськими викладачами з відповідним досвідом роботи і
  вищою філологічною освітою;
- Носії мови для студентів старших семестрів.

Ми Гарантуємо:

- Командний підхід в навчальному процесі: офіс-мененджер, координатор,
  викладач працюють в команді і забезпечують повний цикл надання послуг;
- Гнучкий графік проведення занять;
- Виїзд викладача в офіс компанії;
- Постійну модернізацію системи контролю якості навчання;
- Щомісячний звіт про результат навчання;
- Проведення проміжного тестування та випускного іспиту в кінці семестру;
- Надання сертифікату бізнес центру успішним студентам.

Беззаперечні Переваги

- Власна база оригінальних аудіо, відео матеріалів адаптованих для студентів;
- Тематичні презентації ;
- Додаткові матеріали для симуляції в класі реальних ситуацій з якими можуть зіштовхнутися працівники компанії;
- Інтерактивні навчальні ігри; - Адаптовані програми навчання з урахуванням потреб корпоративних клієнтів.

Harvard Ukraine в цифрах:

  • slide_foot_01.png
  • slide_foot_02.png
  • slide_foot_03.png

Заявка на навчання

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Business Centre вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Розробка та підтримка.