тел.: (0432) 69-22-87
моб.: (067) 51-44-744Україна, м. Вінниця
вул. Червоноармійська, 14

BULATS — Business Language Testing Service

BULATS розшифровується як Business Language Testing Service – екзамен, розроблений Кембриджським університетом, що оцінює рівень володіння бізнес англійською. Гарні  мовні навички – ключ до успіху в сучасному діловому світі. Роботодавці, вищі навчальні заклади і тренінгові центри в усьому світі надають перевагу тесту BULATS, його точній, швидкій, чіткій оцінці мовної компетенції співробітника, кандидата чи студента. Тест дозволяє швидко сертифікувати співробітників, а також включити його результати в індивідуальне резюме.

 

Тест по-справжньому інтернаціональний – доступні версії на 4 мовах – англійській, французькій, німецькій та іспанській, що ще збільшує попит на нього.

Відтепер до тесту BULATS можна готуватися  складати його і у Вінниці! Asei School, що знаходиться в  Турині, Італія, та є офіційним центром складення тесту BULATS в Європі, співпрацює з Harvard Business Centreта пропонує складати комп`ютерну версію тесту на базі Harvard Business Centre, у Вінниці та отримати сертифікат міжнародного зразка, що підтверджує вашу кваліфікацію та є величезною перевагою на ринку праці.

Структура комп`ютерної версії тесту

BULATS Онлайн: читання и аудіювання

 • оцінюються навички читання и сприйняття на слух, а також граматика і лексика;
 • тест триває 60 хвилин;
 • результат можна побачити  відразу в кінці тесту.

BULATS Онлайн: розмовна мова

 • оцінює навички говоріння іноземною мовою в бізнес контексті;
 • триває близько 15 хвилин;
 • складається з 5 частин: інтерв`ю (8 питань про себе і свій досвід), читання вголос (8 речень), презентація (протягом однієї хвилини говорити на задану тему у сфері роботи), презентація графіка (протягом однієї хвилини необхідно описати графік/діаграму), власна думка (висловлюється власна думка з 5 питань, що відносяться до ділової сфери);
 • теми: купівля/продаж, товари/послуги, економіка і ринки, офісне та бізнес середовище, супровід бізнес клієнтів, ділові поїздки, відділ кадрів, розвиток и тренінги;
 • відповіді записує і перевіряє один чи декілька екзаменаторів.

BULATS Онлайн: письмо

 • ця частина перевіряє навички письма і використання граматики і лексики;
 • триває – 45 хвилин;
 • складається з 2 завдань: надрукувати короткий лист/мейл/повідомлення на 50-60 слів; надрукувати звіт чи лист на 180-220 слів згідно з інструкціями;
 • теми: купівля/продаж, товари/послуги, економіка і ринки, офісне та бізнес середовище, супровід бізнес клієнтів, ділові поїздки, відділ кадрів, розвиток и тренінги.

Деталі щодо підготовки та складання іспиту Bulats за тел.69-22-87 та (097) 460-90-05

Індивідуальне Навчання

Індивідуальні заняття – це чудовий вихід для тих, хто бажає удосконалити свої знання іноземної мови, або ж кому потрібно швидко отримати певний рівень, чи поглибити знання іноземної мови у тій чи іншій сфері, для прикладу у медицині чи ІТ-сфері.
Вони ідеальний варіант, якщо у Вас гнучкий графік, або ж увесь день розписаний по хвилинах, а тому навчання в групі за розкладом Вам не підходить. Окрім цього, такі заняття мають декілька переваг:
+ темп та інтенсивність занять визначаєте саме Ви;
+ ви можете вибудувати індивідуальний гнучкий графік занять;
+ саме Ваші мовні навички будуть у центрі уваги;
+ швидкість досягнення результатів набагато вища.
+ напрям і сферу підготовки обираєте Ви самі;

Загалом, головною перевагою вивчення іноземної мови з викладачем є індивідуальний підхід, оскільки заняття проводиться для вас і тільки для вас.жуть, адже викладачеві буде важко бодай слово витягнути з Вас.

Групове Навчання

Групове заняття – це заняття вчителя та групи студентів від трьох осіб і більше.
Групове заняття, де правильно організована робота, надає всім учасникам можливості діяти, практикувати навички співробітництва, міжособистісного спілкування зокрема, володіння прийомами активного слухання, прийняття загального рішення, розв’язання протиріч. Викладач обов’язково враховує індивідуально-психологічні особливості студентів.
Групові заняття значною мірою відрізняються від індивідуальних. Серед переваг є те, що викладач отримує можливість раціонально розподілити час, допомагаючи студентам активно діяти при вирішенні навчальних проблем та ситуацій, також викладач витрачає менше часу на подолання труднощів з дисципліною студентів і третьою перевагою є те, що студенти, які мають досвід взаємонавчання, ставляться до викладача з більшою повагою, працюють із задоволенням, і при цьому підвищується рівень інтересу до навчання та пізнавальна мотивація.

Harvard Business Centre був започаткований у 2010 році як  підрозділ Harvard Language Club. Основна спеціалізація HBC це - викладання іноземних мов для корпоративних клієнтів і міжнародних компаній (напр. B2B).Сформувавши дружній та професійний колектив, ми заклали міцний фундамент в майбутнє компанії, а безцінний досвід набутий HBC за 5-річну історію дозволяє надавати послуги найвищої якості.

 

 

Ми пропонуємо:

- Сертифіковані програми навчання від Cambridge University Press,
  Oxford University Press, Pearson and Longman;
- Заняття з українськими викладачами з відповідним досвідом роботи і
  вищою філологічною освітою;
- Носії мови для студентів старших семестрів.

Ми Гарантуємо:

- Командний підхід в навчальному процесі: офіс-мененджер, координатор,
  викладач працюють в команді і забезпечують повний цикл надання послуг;
- Гнучкий графік проведення занять;
- Виїзд викладача в офіс компанії;
- Постійну модернізацію системи контролю якості навчання;
- Щомісячний звіт про результат навчання;
- Проведення проміжного тестування та випускного іспиту в кінці семестру;
- Надання сертифікату бізнес центру успішним студентам.

Беззаперечні Переваги

- Власна база оригінальних аудіо, відео матеріалів адаптованих для студентів;
- Тематичні презентації ;
- Додаткові матеріали для симуляції в класі реальних ситуацій з якими можуть зіштовхнутися працівники компанії;
- Інтерактивні навчальні ігри; - Адаптовані програми навчання з урахуванням потреб корпоративних клієнтів.

Harvard Ukraine в цифрах:

 • slide_foot_01.png
 • slide_foot_02.png
 • slide_foot_03.png

Заявка на навчання

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Business Centre вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Розробка та підтримка.